O mnie


Wykształcenie

 • W trakcie - Studia podyplomowe na kierunku: Przygotowanie pedagogiczne dla psychologów;   Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • Ukończone studia magisterskie - tytuł: Magister psychologii; kierunek: Psychologia; specjalność: Psychologia Zmiany; Uniwersytet SWPS
 • Szkolenie: Rozwój umiejętności trenerskich. Krakowska Grupa Trenerów

 • Szkolenie: Rozwój kompetencji zawodowych; Doradztwo i Diagnoza Psychologiczna

 • Szkolenie: Proces rekrutacji i selekcji; AiA Doradztwo i Diagnoza
  Psychologiczna

Doświadczenie:
 • Prywatna praktyka - gabinet psychologiczny e-Psycholog (obecnie) 

 • Engram. Centrum Diagnozy i Terapii (obecnie)

 • Przedszkole i Żłobek Planeta Marzeń  (do 2021)

 • Uniwersytet SWPS - staż (2016)

 • Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie SCON (do 2015) 

Jestem psychologiem i wykonuję swój zawód z pasją!  

 Jako 15-latka przeczytałam podręcznik akademicki do psychologii i się w niej zakochałam. Na pierwszym roku studiów wybitna psychotraumatolog dr hab. Elżbieta Zdankiewicz-Ścigała powiedziała słowa, które do tej pory są w moim sercu - „To nie Ty wybierasz psychologię, tylko ona wybiera Ciebie”. Tak! Nie nauczysz się empatii, wrażliwości, szacunku do drugiego człowieka, chęci pomagania – albo masz to w sobie „od zawsze”, albo nie. Mnie psychologia wybrała. Mimo, że było to dawno temu, a ja jestem w "średnim wieku" (podobno ;)), wciąż te słowa pamiętam.

  Wiem, że jestem odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Wiele w życiu przeszłam, mogłabym swoim doświadczeniem życiowym obdzielić kilka osób... Sama przeszłam swoją własną terapię i myślę, że to najlepsze, co można dla siebie samego zrobić! Wiem też, że te wszystkie moje trudne doświadczenia są po coś, a przynajmniej chcę w to wierzyć. Mam na myśli, że nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić – nawet mając ogromną empatię – co czuje drugi człowiek, jeśli nie przeżyliśmy czegoś podobnego. Dzięki temu lepiej rozumiem swoich Pacjentów. Nie oceniam, do każdego problemu Pacjenta podchodzę ze zrozumieniem i uwagą. Mam to szczęście, że dostałam od losu empatię i z wdzięcznością jej używam - zawsze!

 Aktualnie prowadzę swój gabinet psychologiczny online, współpracuję także stacjonarnie z gabinetem Engram na warszawskiej Białołęce. Zajmuję się młodzieżą od 17 roku życia i dorosłymi, wspieram we wszystkich tematach, w jakich może pomóc psycholog (szczegóły w zakładce - Obszary pomocy). Po ukończeniu studiów podyplomowych będę wspierała także dzieci. Moją główną ścieżką jest pomoc pacjentom uwikłanym w toksyczne relacje (np. z osobami z narcystycznym zaburzeniem osobowości), ADHD u dorosłych i młodzieży, oraz pomoc w odnalezieniu drogi zawodowej - niezależnie od wieku.

 Jestem najszczęśliwsza na świecie, mogąc pomagać moim Pacjentom, tak jak kiedyś ktoś pomógł mnie. Nie mam milionów na promocję; mam za to pasję, wiedzę i miłość do ludzi.
 Moje motto: Żeby być szczęśliwym, trzeba najpierw stać się sobą. Chętnie pomogę Ci znaleźć drogę do samego siebie!